Valentine
New Face
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 61 – 24" |
| Hips | 89 – 35" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Red |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 61 – 24" |
| Hips | 89 – 35" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Red |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |