Anna F
New Face
| Height | 173 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 84 – 33 1/4" |
| Waist | 60 – 23 1/2" |
| Hips | 87 – 34 1/4" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 173 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 84 – 33 1/4" |
| Waist | 60 – 23 1/2" |
| Hips | 87 – 34 1/4" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |