Jenni – Fit Model US12
New Face
| Height | 168 – 5'5 |
|---|---|
| Bust | 101 – 39.8" |
| Waist | 80 – 31 1/2" |
| Hips | 105 – 41 1/3" |
| Underbust | 85 – 33 1/2" |
| BRA Size | 95 – 36" |
| Cup Size | D |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
