Erika – Fit Model US6/8
New Face
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 68 – 26 3/4" |
| Hips | 99.5 – 39 1/8" |
| Underbust | 74 – 29 1/8" |
| BRA Size | 75 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
