Leo
New Face
| Height | 190 – 6'2 |
|---|---|
| Chest | 98 – 38 5/8" |
| Waist | 79 – 31" |
| Hips | 99 – 38 7/8" |
| Shoes | 44 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 190 – 6'2 |
|---|---|
| Chest | 98 – 38 5/8" |
| Waist | 79 – 31" |
| Hips | 99 – 38 7/8" |
| Shoes | 44 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |