Kaymen
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 98 – 38 1/2" |
| Waist | 82 – 32 1/4" |
| Hips | 98 – 38 5/8" |
| Shoes | 45 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Eurasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 98 – 38 1/2" |
| Waist | 82 – 32 1/4" |
| Hips | 98 – 38 5/8" |
| Shoes | 45 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Eurasian |