Aleks
New Face
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 101 – 39 3/4" |
| Waist | 81 – 31 7/8" |
| Hips | 103 – 40 1/2" |
| Shoes | 46 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 101 – 39 3/4" |
| Waist | 81 – 31 7/8" |
| Hips | 103 – 40 1/2" |
| Shoes | 46 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |