Franck
New Face
| Height | 183 – 6' |
|---|---|
| Chest | 97 – 38 1/8" |
| Waist | 83 – 32 1/2" |
| Hips | 101 – 39 3/4" |
| Shoes | 44 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 183 – 6' |
|---|---|
| Chest | 97 – 38 1/8" |
| Waist | 83 – 32 1/2" |
| Hips | 101 – 39 3/4" |
| Shoes | 44 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |