Sophie – Fit Model US6
New Face
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 88 – 34 5/8" |
| Waist | 70 – 27 1/2" |
| Hips | 96 – 37 3/4" |
| Underbust | 75 – 29 1/2" |
| BRA Size | 90 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
