Bai
New Face
| Height | 172 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 84 – 33" |
| Waist | 68 – 26 3/4" |
| Hips | 99 – 38 7/8" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 172 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 84 – 33" |
| Waist | 68 – 26 3/4" |
| Hips | 99 – 38 7/8" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |