Iryna L
New Face
| Height | 177 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 83 – 32 3/4" |
| Waist | 62 – 24 3/8" |
| Hips | 87 – 34 1/4" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 177 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 83 – 32 3/4" |
| Waist | 62 – 24 3/8" |
| Hips | 87 – 34 1/4" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |