Anastasia T
New Face
| Height | 177 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 82 – 32 1/4" |
| Waist | 61 – 24" |
| Hips | 94 – 37" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 177 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 82 – 32 1/4" |
| Waist | 61 – 24" |
| Hips | 94 – 37" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |