Maxime
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 99 – 39" |
| Waist | 81 – 31 3/4" |
| Hips | 99 – 39" |
| Shoes | 41 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 99 – 39" |
| Waist | 81 – 31 3/4" |
| Hips | 99 – 39" |
| Shoes | 41 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |