Kaz
New Face
| Height | 186 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 101 – 39 3/4" |
| Waist | 80,5 – 31 3/4" |
| Hips | 101 – 39 3/4" |
| Shoes | 46 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 186 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 101 – 39 3/4" |
| Waist | 80,5 – 31 3/4" |
| Hips | 101 – 39 3/4" |
| Shoes | 46 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |