Sean
New Face
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 103 – 40 5/8" |
| Waist | 79 – 31 1/8" |
| Hips | 98 – 38 1/2" |
| Shoes | 45 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 103 – 40 5/8" |
| Waist | 79 – 31 1/8" |
| Hips | 98 – 38 1/2" |
| Shoes | 45 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |