Nastya – Fit Model US6
New Face
| Height | 176 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 87 – 34 1/8" |
| Waist | 64 – 25 1/4" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Underbust | 75 – 29 1/2" |
| BRA Size | 75 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
