Esther
New Face
| Height | 179 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 84 – 33" |
| Waist | 63 – 24 3/4" |
| Hips | 90 – 35 3/8" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 179 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 84 – 33" |
| Waist | 63 – 24 3/4" |
| Hips | 90 – 35 3/8" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |