VIRGIL
New Face
| Height | 189 – 6'2 |
|---|---|
| chest | 100 – 39 1/2 |
| Waist | 77 – 30 1/4" |
| Hips | 100 – 39 1/2" |
| Shoes | 43 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 189 – 6'2 |
|---|---|
| chest | 100 – 39 1/2 |
| Waist | 77 – 30 1/4" |
| Hips | 100 – 39 1/2" |
| Shoes | 43 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |