Anya – Fit Model US0
New Face
| Height | 172 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 62 – 24 2/3" |
| Hips | 88 – 35" |
| Underbust | 69 – 27 1/8" |
| BRA Size | 85 – 32" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
