KATE
New Face
| Height | 165 – 5'4" |
|---|---|
| Bust | 75 – 29 1/2" |
| Waist | 58 – 22 3/4" |
| Hips | 82 – 32.2" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 165 – 5'4" |
|---|---|
| Bust | 75 – 29 1/2" |
| Waist | 58 – 22 3/4" |
| Hips | 82 – 32.2" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |
| Type | Asian |