Alexander
New Face
| Height | 188 – 6'2 |
|---|---|
| Chest | 100 – 39 1/2" |
| Waist | 77,5 – 30 1/2 |
| Hips | 97 – 38 1/4" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 188 – 6'2 |
|---|---|
| Chest | 100 – 39 1/2" |
| Waist | 77,5 – 30 1/2 |
| Hips | 97 – 38 1/4" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |