Julia M
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Waist | 63 – 24 3/4" |
| Hips | 91 – 35 7/8" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
| Bust | 80 – 31 1/2" |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Waist | 63 – 24 3/4" |
| Hips | 91 – 35 7/8" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
| Bust | 80 – 31 1/2" |