Alex Y
New Face
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 91 – 35 7/8" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 89 – 35" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 91 – 35 7/8" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 89 – 35" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |