Alexandra
New Face
| Height | 171 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 88 – 34 5/8" |
| Waist | 64 – 25 1/4" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 171 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 88 – 34 5/8" |
| Waist | 64 – 25 1/4" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |