Amel
New Face
| Height | 175 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 80 – 31 1/2" |
| Waist | 62 – 24 3/8" |
| Hips | 91 – 35 3/4" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 175 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 80 – 31 1/2" |
| Waist | 62 – 24 3/8" |
| Hips | 91 – 35 3/4" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |