Anya S
New Face
| Height | 175 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 62 – 24 1/3" |
| Hips | 93 – 36 1/2" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 175 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 62 – 24 1/3" |
| Hips | 93 – 36 1/2" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |