August
New Face
| Height | 186 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 90 – 35 1/4" |
| Waist | 72 – 28 1/4" |
| Hips | 94 – 37" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 186 – 6'1 |
|---|---|
| Chest | 90 – 35 1/4" |
| Waist | 72 – 28 1/4" |
| Hips | 94 – 37" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |