Issy – Fit Model US4
New Face
| Height | 174 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 66 – 26" |
| Hips | 96 – 37 3/4" |
| Underbust | 74 – 29 1/8" |
| BRA Size | 90 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Multi Ethnic |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
