Charles L
New Face
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Bust | 92 – 36 3/4" |
| Chest | 77 30 1/2" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Shoes | 45 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 187 – 6'1 |
|---|---|
| Bust | 92 – 36 3/4" |
| Chest | 77 30 1/2" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Shoes | 45 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |