David
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 92 – 36 1/8" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 95 – 37 3/8" |
| Shoes | 43 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 92 – 36 1/8" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 95 – 37 3/8" |
| Shoes | 43 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |