Elsa – Fit Model US4
New Face
| Height | 175 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 87 – 34 1/4" |
| Waist | 67 – 26 3/8" |
| Hips | 93 – 36 1/2" |
| Underbust | 74 – 29 1/8" |
| BRA Size | 75 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
