Florent
New Face
| Type | Caucasian |
|---|---|
| Eyes | Blue |
| Hair | Brown |
| Shoes | 42 |
| Hips | 93 – 36 1/2" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Chest | 91 – 35 7/8" |
| Height | 185 – 6' |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Type | Caucasian |
|---|---|
| Eyes | Blue |
| Hair | Brown |
| Shoes | 42 |
| Hips | 93 – 36 1/2" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Chest | 91 – 35 7/8" |
| Height | 185 – 6' |