Gaelle – Fit Model US8
New Face
| Height | 178 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 90 – 35 1/4" |
| Waist | 72 – 28 1/4" |
| Hips | 99 – 38 7/8" |
| Underbust | 76 – 30" |
| BRA Size | 90 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
