Alexa – Fit Model US4
New Face
| Height | 177 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 82 – 32 1/4" |
| Underbust | 72 – 28 2/5" |
| Waist | 67 – 26 3/8" |
| Hips | 94 – 37" |
| BRA Size | 34B |
| Cup Size | A/B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
