Julia – Fit Model US4
New Face
| Height | 175 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 86 – 34" |
| Waist | 67 – 26 3/8" |
| Hips | 94 – 37" |
| Underbust | 76 – 30" |
| BRA Size | 90 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
