Kate – Fit Model US6
New Face
| Height | 168 – 5'5 |
|---|---|
| Bust | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 68 – 26 3/4" |
| Hips | 97 – 38 1/8" |
| Underbust | 72 – 28 2/5" |
| BRA Size | 90 – 34" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
