Lea – Fit Model US8
New Face
| Height | 173 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 82 – 32 1/4" |
| Waist | 68 – 26 3/4" |
| Hips | 98 – 38 1/2" |
| Underbust | 72 – 28 2/5" |
| BRA Size | 70 – 32" |
| Cup Size | DD |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
