Leana
New Face
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 86 – 33 7/8" |
| Waist | 69 – 27 1/4" |
| Hips | 100 – 39 3/8" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Black |
| Type | Multi Ethnic |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 86 – 33 7/8" |
| Waist | 69 – 27 1/4" |
| Hips | 100 – 39 3/8" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Black |
| Type | Multi Ethnic |