Leana – Fit Model US10
New Face
| Height | 170 – 5'6 |
|---|---|
| Bust | 89 – 35" |
| Underbust | 75 – 29 1/2" |
| Waist | 68 – 26 3/4" |
| Hips | 100 – 39 1/2" |
| BRA Size | 75 – 34" |
| Cup Size | B/C |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
