Louis
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 70 – 26 1/2" |
| Hips | 88 – 34 3/4" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 70 – 26 1/2" |
| Hips | 88 – 34 3/4" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Caucasian |