Louise
New Face
| Height | 175 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 92 – 36 3/4" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 96 – 37 3/4" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 175 – 5'8 |
|---|---|
| Bust | 92 – 36 3/4" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 96 – 37 3/4" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |