Mariya
New Face
| Height | 173 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 66 – 26" |
| Hips | 90 – 35 3/4" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Eurasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 173 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 85 – 33 1/2" |
| Waist | 66 – 26" |
| Hips | 90 – 35 3/4" |
| Shoes | 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Type | Eurasian |