Mira
New Face
| Height | 162 – 5'3 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 60 – 23 1/2" |
| Hips | 91 – 35 3/4" |
| Shoes | 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 162 – 5'3 |
|---|---|
| Bust | 81 – 32" |
| Waist | 60 – 23 1/2" |
| Hips | 91 – 35 3/4" |
| Shoes | 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |
| Type | Asian |