Nadal
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Bust | 80 – 31 1/2" |
| Waist | 60 – 23 5/8" |
| Hips | 88 – 34 3/4" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Bust | 80 – 31 1/2" |
| Waist | 60 – 23 5/8" |
| Hips | 88 – 34 3/4" |
| Shoes | 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |
| Type | Caucasian |