Natascha – Fit Model US10
New Face
| Height | 173 – 5'7 |
|---|---|
| Bust | 92 – 36 3/4" |
| Waist | 76 – 30" |
| Hips | 104 – 41" |
| Underbust | 78 – 30 3/4" |
| BRA Size | 95 – 36" |
| Cup Size | B |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
