Sami
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 100 – 39 3/8" |
| Waist | 83 – 32 3/4" |
| Hips | 101 – 39 3/4" |
| Shoulders | 45 – 17 2/3" |
| Type | Caucasian |
| Eyes | Brown |
| Hair | Black |
| Shoes | 43 |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
