Daniel
New Face
| Height | 190 – 6'2 |
|---|---|
| Chest | 92 – 36 1/8" |
| Waist | 74 – 29 1/8" |
| Hips | 91 – 35 3/4" |
| Shoes | 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 190 – 6'2 |
|---|---|
| Chest | 92 – 36 1/8" |
| Waist | 74 – 29 1/8" |
| Hips | 91 – 35 3/4" |
| Shoes | 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |