Sofiya
New Face
| Height | 177 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 89 – 35 1/8" |
| Waist | 69 – 27 1/4" |
| Hips | 90 – 35 1/2" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 177 – 5'9 |
|---|---|
| Bust | 89 – 35 1/8" |
| Waist | 69 – 27 1/4" |
| Hips | 90 – 35 1/2" |
| Shoes | 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Type | Caucasian |