Vladi
New Face
| Height | 184 – 6' |
|---|---|
| Chest | 99 – 39" |
| Waist | 76 – 30" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 184 – 6' |
|---|---|
| Chest | 99 – 39" |
| Waist | 76 – 30" |
| Hips | 95 – 37 1/2" |
| Shoes | 42 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |
| Type | Caucasian |