Younes
New Face
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 89 – 35" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 93 – 36 5/8" |
| Shoes | 41 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Black |
| Type | Multi Ethnic |
Add to favoritesRemove from favorites
Add to favorites
| Height | 180 – 5'10 |
|---|---|
| Chest | 89 – 35" |
| Waist | 73 – 28 3/4" |
| Hips | 93 – 36 5/8" |
| Shoes | 41 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Black |
| Type | Multi Ethnic |